Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı servisi

Otomatik Fotoselli Kapı Tamir Bakım servisi

 fotoselli otomatik kapılarla ilgili bilinmesi gereken bilgileri ve teknik servis hakkında bilmeniz gerekenleri anlatacağım fotoselli kapı almak çözüm olmayıp bazı markaları aldığınızda paranızla başınıza bela aldığınızın farkında olmuyorsunuz .Öncelikle firmanın vergi levhası ticaret sicili çalışma ruhsatı sattığı ürünle ilgili belgeleri  servis yeterliliği varmı  bunlara bakılmalıdır piyasada o kadar çok otomatik kapı servisi yapan insanlar var ki ? iğne atsan yere düşmez tabiri bence bizim sektörle ilgili çıkmıştır diye düşünüyorum 20 tl ye kartvizit bastıran otomatik kapı servisi veriyor 1 defa geliyor 2. aradığınızda  ulaşamıyorsunuz veya otomatik kapınızın arızasını çözemiyor mevcut otomatik kapınızın işlemci kartı veya motoru arızalı diyerek  söküp  çalıştırmayı bildiği kendi ürünü takarak sistemi çözmüş olur tse    c   belgesiz çakma ürünleri kapınıza takarak orjinal ürün parası almaktadır .Tabi ki sizin bilginiz dahilinde olmuyor veya x bir firmadan otomatik fotoselli kapı satın aldınız kapınız arızalandı garantisi de var sözde firmayı çağırdınız gelmiyor veya telefonları kapalı veya kullanılmıyor olduğunda tabi ki moreliniz bozulacak ve x bir firma arayarak  ücretli olarak otomatik kapınızı yaptırmak zorunda kalabilirsiniz ,bu durumda yapmanız gereken tüketici hakkınızı kullanmaktır. Tabi ki bu tür durumlarda biraz uğraşmanız gerekecek fakat bir başkasının canı yanmamış olacaktır uzak doğu ürünlerden mümkün olduğu kadar kaçınalım mümkün olduğu kadar belgeli kaliteli yerli ürünler kullanalım ,otomatik kapı alacağınız veya tamir servisini yaptıracağınız firma tamamen güvenilir kurumsal bir firma olmalıdır.

ücretsiz 7 gün 24 saat otomatik kapı teknik servis alabilirsiniz.          tel:08503461254          https://otkdoor.com/

  TEKNİK SERVİS VERDİĞİMİZ BAZI MARKALAR  

Bazı firmaların ürettiği veya ithal etti ürünler elektrik kesilip geldiğinde siz yoksanız dahi   otomatik mesafe tanım lamak suretiyle açılmaya çalışır ve otomatik kapınızı bozar  bizim rakip gördüğümüz alman firmalarıdır. Her zaman iyinin çok daha mükemmelini üretmek olmuştur.   Elektrik kesilip geldiğinde kapı kapalı konumda ise  hiçbir işlem yapmaz işlem yapa bilmeniz için otomatik moda almanız gerekmektedir.otokdoor olarak müşterilerimizin rahat ve konforunu saglaya bilmek amaçlı motor stop seçenegide sunulmuştur motor stop seçeneği   konum anahtarı veya android telefon aracılığıyla kullanılarak otomatik kapınızı manuel konumuna alarak otomatik kapınızın camını güvenle temizleme im kanıda sunmaktadır genel olarak hastanelerde kullanılmak üzere kimsenin girmemesini istemediğiniz yerlerde anti koruma  özelliği bulunmaktadır  anti koruma özelliği otomatik kapınız kapalı iken elle açılmaya çalışıldığında otomatik kapınızın  kanatlarını motor yardımıyla tutar  ileri geri 1,5 cm hareket ettirerek elinizi çekmelisiniz diye uyarıda bulunur  ve 1 kg ile 30 kg arasında yavaşca kapatmaya başlar  mevcut konumuna gelince baskı 150 gırama düşer .  

Günümüzde kapılar, mekanlarda giriş-çıkış sağlarken problem yaşamadan fonksiyonel, hızlı, estetik kolay açılıp kapanmalı konforlu ve prestiji de bir arada sunmalıdır. Otomatik Kayar Kapılar, fotoselli cam kapılar; Otel, hastane, mağaza, fabrika, alışveriş merkezleri ve daha birçok yer için tercih edilmektedir. Özellikle yaya giriş çıkışının yoğun olduğu oteller, akaryakıt istasyonları, alışveriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri, süpermarketler vb. binalarda hızlı açma-kapama sağlayan kapı tipleridir. Yana kayar fotoselli kapılar olarak da bilinen bu kapılar, radarların bir cisim hareketi algılandığında açılması ve kısa süre içinde kapanması sebebiyle tercih edilirler. Radarlı kayar kapılar sessiz çalışır ve engellere karşı güvenliği mevcuttur. Fotoselli kayar kapılar tek kanat veya çift kanat olarak hazırlanabilir.

Özel profil sistemli tasarımları sayesinde mimari uygulamalarda estetik ve çağdaş çözümler sunar. Farklı mimari konumlara göre dizayn edilir ve montaj yapılır. İstenilen açıda radarlar ile donatılarak açma kapama alanı ayarlanabilir. Lamine ve temperli cam kolayca uygulanabilmektedir.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Döner Kapı Sistemleri

Endüstriyel Kapı Sistemleri

Otomatik Kollu Bariyer

Dairesel Bahçe Kapısı
Road Blocker
  Call Now Button
  OTK DOOR

  Satış, destek, servis, montaj, geliştirme ve insan odaklı yaklaşım ile yaşam alanları konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  ADRES
  Parseller Mah. Çimen Sok. No:90 Ümraniye / İST.

  TEL
  0534 881 44 82 / 0850 346 12 54

  EMAIL
  info@otkdoor.com

  Cart
  ×
  otk door