Fotoselli Kapı


Ürün İçeriği


 

 

1. Fotoselli Otomatik kapı sistemleri standart olarak sensörlü kapı motor üzerinden kilitleme uygulanarak kanatların esnemesi engelleyecek ayrıca istendiğinde manuel kilitde uygulanabilecektir.
2.Bilgisayar kontrolü sisteme sahip , tüm hareketlerini kendisi kontrol eder, açma, kapama frenlemelerini  otomatik olarak kendisi ayarlar ve yüksek hızdan yavaş hıza geçmesi yumuşak olmalıdır. Her türlü kullanım hatalarından kaynaklanacak arızalara karşı kendini koruyabilmektedir.

endini test ederek, ilk kaydedilen  ayarları muhafaza etmelidir. 
.Hız frenlemeli olarak hafifçe kapanmalıdır. Otomatik olarak açma hızı 14-140 cm/sn kapanma hızı  10-140 cm/sn olmalıdır.  Ayarlanabilir bekleme süresi 0-240 sn  ayarlanabilir kısmı açılma %10 veya %90 olmalıdır. Taşıma kapasitesi  tek kanatta 100 kg çift kanatta  170 kg olup koruma  sınıfı IP 23 olacaktır.
Otomatik açma-kapama, tek yön,  kış açıklığı, tamamen kapalı, tamamen açık, yarı otomatik ve kullanıcı fonksiyonlarına sahip olmalıdır. Açılma- kapanma hız ayarları, açık kalma süresi ayarı, geri  dönüş hassasiyet  ayarı gibi ayarları bulunmalıdır.
Radar, el yaklaşım cihazı, buton vb. açma sistemleri ile açılıp  otomatik olarak kapanmalıdır. Ayrıca kapı kilitli konumda iken   dışarıdan açabilme özelliği bulunmalıdır. Acil açılma özelliği olmalı, alarm durumunda ve açık beklemelidir. Motor DC tip ,periyodik bakım gerektirmeyen ,yoğun kullanıma uygun ve titreşim yapmaması için süspansiyon sağlayacak şekilde üretilmiştir .                                                                                  


1- Sıkışma algılama 
2-  Radar arıza durumu
3- Emniyet fotosel arıza durumu 
4- voltaj yüksek düşük durumu
5- Akü bitik veya şarz olma durumu
6- Kilit arıza durumu
7- Motor arıza durumu 
8- Enkoder arıza durumu
9-- Tiger kopuk durumu
10 İşlemci kısa devre durumu
Tüm arızaları belirterek , bilmeyen biri dahi müdahale ederek küçük dokunuşlarla tamir ve bakım  onarım yapabilmektedir. Ürünlerimizin tamamı 2 yıl garantilidir.